Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Ke stažení

 

Katalog DfK group - portfólio služeb jednotlivých společností DfK group. Kompletní nabídka pro firmy, úřady a instituce, obce a kraje, školy, spolky, zájmová sdružení a obecně prospěšné společnosti, stejně jako pro živnostníky nebo indivdiuální klienty.

Katalog DfK Group (PDF) Katalog DfK Group (FLASH) Katalog DfK Group (HTML5)

 

DfK Group Catalogue - The portfolio of DfK Group services. Complete offer for companies, authority and institutions, comunnes and districts, schools, tradesmen or independent clients.

DfK Group Catalogue (PDF)

 

Katalog Jihočeské rozvojové o.p.s. - nezisková organizace působící v oblasti poradenství, a to zejména v tématu rodina. Mezi další aktivity společnosti patří podpora podnikání, cestovního ruchu a přeshraniční spolupráce, komunitního rozvoje, rozvoje občanské společnosti a lidských zdrojů.

Katalog Jihočeské rozvojové (PDF)

 

Ledax NOVINY – občasník společnosti Ledax o.p.s., který je určen (nejen) pro uživatele služeb. Ledax Noviny vycházejí 4x za rok a můžete si v nich přečíst zajímavá témata, týkající se problematiky seniorů.

Aktuální číslo (PDF) Archiv

 

 
 

Revers – Nestranný Nezávislý Občasník Revers vydává Jihočeská rozvojová o.p.s. Komplexní informace k jednotlivým tématům sociálního a občanského poradenství. Zkušenosti, tipy a doporučení, alternativy řešení zdánlivě neřešitelných situací.

Aktuální číslo (PDF) Archiv

 

 
 

KP info – občasník společnosti KP projekt s.r.o. nabízí aktuální informace z oblasti strukturálních fondů EU, aktuální výzvy a dotační tituly, rozhovory a další zajímavá témata z oblasti regionálního rozvoje.

Aktuální číslo (PDF) Archiv

 

 
 

Výroční zprávy                                                    

Ledax
Jihočeská rozvojová

 

Loga ke stažení

 

 

 

Kontakt pro média

Ing. Kateřina Lundáková
ředitelka pro marketing a PR
Tel.: +420 724 748 417
E-mail: lundakova@dfkgroup.cz