Rozumím

Kuchař/ka CITYgastro České Budějovice

Společnost Dansen a.s. hledá nového pracovníka/pracovnici na pozici KUCHAŘ/KA

Požadujeme:

  • ÚSO vzdělání v oboru kuchař
  • zkušenost s vařením závodního stravování výhodou
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • pozitivní přístup k práci a týmového duch
  • flexibilita, samostatnost

Co nabízíme:

  • pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr, nikoli sezónní výpomoc
  • rovnoměrné rozvržení pracovní doby
  • naše společnost je výhradně česká a na trhu je již řadu let
  • zaměstnáváme kvalitní lidi, od kterých se můžete hodně naučit a také se nemusíte bát, že vám kolegové na začátku nepomohou se zapracováním
  • týden dovolené navíc je samozřejmostí, stejně tak příspěvek na stravování
  • dárek k výročí ve firmě + narozeninový dárek

Co budete dělat:

  • příprava studených a teplých pokrmů
  • vaření diet

Životopisy zasílejte e-mailem na adresu kosinova@dfkgroup.cz.

Kontakt

Oddělení personalistiky

Bc. Petra Košinová
Tel.: +420 724 927 934
E-mail: kosinova@dfkgroup.cz

Máte zájem s námi pracovat? Zašlete nám Váš životopis!