Vítejte na webu DfK Group

Jsme rádi, že jste věnovali pozornost naší společnosti a o to raději Vás virtuálně provedeme :o)

Jak již bylo řečeno, věnujeme se obchodu, obecně prospěšným činnostem a rozvoji komunitní společnosti. Vše je u nás hlavně o lidech, o atmosféře, o spolupráci. Nic nevyrábíme, podnikáme zejména ve službách, a to co děláme, děláme srdcem a s největší péčí. Na první pohled by se mohlo zdát, že spolu jednotlivé aktivity nijak nesouvisí, ale vše se vzájemně prolíná a doplňuje, přináší maximální efekt a synergii pro všechny:

Péče o seniory je naší stěžejní aktivitou! Potřebujete pro svou maminku nebo babičku pomoc v domácnosti, zdravotnické pomůcky nebo dokonce stálou péči ve specializovaném zařízení. Rádi Vám s tím v Ledaxu pomůžeme.

Sídlíme v Českých Budějovicích v Riegrově 51 a spolu s námi tu sídlí řada dalších firem a služeb. Právě tady se odehrává většina z našich komunitních aktivit a spousta akcí ostatních pořadatelů, kteří si prosotry v R51 pronajímají. Připojte se k nám a využijte "dobrého jména" R51.

Rádi pomůžeme minimálně radou, máte-li nějaký občanský problém nebo spor, osobní podporou nebo asistencí, když řešíte rodinné problémy nebo jste součástí pěstounské komunity. V Jihočeské rozvojové se zabýváme komunitní společností opravdu ze široka.

Dalším kostičkou do naší skládanky je celoživotní vzdělávání a aktivity na trhu práce. Nejste se svou aktuální pracovní pozicí spokojeni? Nebo práci zrovna hledáte? Jste zaměstnavatel a hledáte zaměstnance? I s tímhle vám rádi pomůžme.

Odbornost a zkušenosti nabízíme také ve zpracování grantových žádostí. Minimálně katalog aktuálích dotačních titulů a výzev na webu KP projektu by se Vám mohl pro začátek hodit pro realizaci Vašeho projektu.

A když jsem u těch projektů, tak i ten nejlepší potřebuje aspoň do začátku nějaký ten marketing. Začali jsem u sebe a naučili jsem se toho hodně, takže si to troufneme nabídnout i Vám. Kreativní agentura R51 má celou řadu skvělých referencí.

Lipno je naše srdcová záležitost a jsme rádi, že Vám tu můžeme nabídnout služby zážitkové, gastronomické i ubytovací.

K tomu všemu nás baví vařit, cukrařit a připravovat velké opuletní, i malé komorní hostiny. Potřebujete narozeninový dort, firemní večírek nebo piknikový koš. Všechno umíme, přesvědčete se sami v CITYgastro!

 

 
 

Kontaktní formulář