Galerie Na schodech Jan Flaška

Bezhlavá série, srdce na prodej, výplachy střev a jorkšír za 3999 Kč. I taková témata inspirovala fotografa Jana Flašku k nafocení vtipných a originálních fotografií, které právě teď zdobí Galerii Na schodech v Riegrově 51.

Autor vystavených snímků působí jako učitel na gymnáziu, kde se snaží donutit výpočetní techniku, aby spolupracovala se studenty (a naopak). Sám tvrdí, že mezi jeho koníčky patří migréna a nezávazné troušení moudra. Je členem Výtvarného družstva To jsou, odštěpný závod České Budějovice.

Galerie Na schodech spojuje příjemné s užitečným, kdy při návštěvě galerie vystoupáte pár schodů, uděláte něco pro svou kondici a zároveň si prohlédnete aktuální výstavu.
Činnost galerie odstartovala výstava originálních plakátů Jihočeského divadla, na kterých se podíleli takové osobnosti jako Ivan Pinkava, jeden z nejvýznamnějších současných českých fotografů nebo špička mezi grafickými designéry Robert V. Novák.

Galerie je otevřena všem! Jak pro prohlédnutí aktuální výstavy, tak přímo pro vystavení vlastních děl. Přijďte se podívat jakýkoliv všední den a buďte fit s Galerií Na schodech v Riegrově 51!!!

 

Kontakt:
Kateřina Lundáková
+420 724 748417
lundakova@dfkgroup.cz
www.riegrova51.cz

 

 

Tisková zpráva ke stažení